Produkt dnia
Tracker ARTEMIS
Tracker ARTEMIS
3 390,00 zł
szt.
Tracker G1000 Easy
Tracker G1000 Easy
2 940,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Bezpieczna zbiorówka

Bezpieczna zbiorówka

 

Sezon polowań zbiorowych zbliża się wielkimi krokami. Dlatego warto zwrócić uwagę na najnowszą obrożę GPS fińskiej firmy Tracker. Ta propozycja zaciekawi zwłaszcza menerów pracujących z psami w miocie, a także tych myśliwych, którzy bezpieczeństwo na polowaniu traktują priorytetowo.

Obroża Tarcker umożliwia śledzenie pracy psów, a także – dzięki funkcji tworzenia grup w aplikacji – innych menerów i ich czworonogów. Co więcej: Tracker Safety ™ wprowadziło nową darmową aplikację, która poprawi komunikację z myśliwymi. Funkcja ta umożliwia wyświetlanie na mapie aktywnych użytkowników aplikacji śledzącej znajdujących się w promieniu 2 kilometrów!

W ten sposób wszystkie osoby biorące udział w polowaniu będą znały miejsca pobytu podkładaczy. Dotyczy to zarówno osób posiadających darmową wersję Aplikacji Tracker, jak i wersję płatną, z której najczęściej korzystają zawodowcy. Aplikacja przechwytuje lokalizację psa oraz menera i wysyła aktualne lokalizacje do serwerów Tracker Live ™. Serwer przekazuje lokalizacje innym aktywnym użytkownikom aplikacji.

Ktoś zapyta: po co nam taka technika? Odpowiedź brzmi: dla bezpieczeństwa! Takie rozwiązanie jest potrzebne zwłaszcza podczas organizacji polowań typu „szwedzkiego”, gdzie jedno pędzenie trwa klika godzin, a podkładacze z psami przemieszczają się w różnych kierunkach, w zależności od ukształtowania terenu i rozmieszczenia zwierzyny.

Wiele razy pracując z moimi psami zastanawiałam się jak daleko ode mnie znajduje się linia i gdzie jest reszta naganki. Myśliwi również nie znali naszego położenia. Te problemy należą już do przeszłości – wszystko dzięki opcji Tracker Safety!

Po ściągnięciu na telefon aplikacji w widoku mapy należy wybrać „Ustawienia” i kliknąć opcję „Tracker Safety”. Uwaga: w ustawieniach domyślnych funkcja jest wyłączona, więc musicie ją uruchomić sami.

 

Tracker – Doskonały system śledzenia psów i podkładaczy bez ograniczenia odległości pracy. Technologia zwiększa bezpieczeństwo podczas polowań zbiorowych!

 

Tracker dla Androida

Hunter Tracker dla iOS 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl